Otoczenie, w którym czujesz się dobrze…

W zależności od Twoich upodobań zaprojektujemy wnętrze nowoczesne bądź stylowe.
Możliwości jest wiele – pomagamy dostosować wnętrze do stylu życia mieszkańców jak i ich osobowości. Dużą wagę przywiązujemy do oświetlenia budującego nastrój, podkreślającego walory użytych materiałów, akcentujemy detale. Wykonujemy dekoracje okien, dopasowane do wnętrz.
Projektujemy wnętrza prywatne oraz użyteczności publicznej na terenie całego kraju i za granicą.
Posiadamy grupę stałych, profesjonalnych partnerów firm wykończeniowych wspierających nas w kwestiach produkcyjno- wykonawczych.

Prowadzimy również sprzedaż paneli podłogowych, tkanin ozdobnych oraz tapet dekoracyjnych i obiektowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Gwarantujemy Państwu profesjonalizm i konkurencyjne ceny.

DomIdea to firma z bogatym doświadczeniem projektowo wykonawczym. Nastawiona jest na budowanie wizerunku godnego firmy nowoczesnej z profesjonalnym podejściem do Klienta. Domidea to profesjonalne studio projektowe którego dziedzinami specjalizacji są głównie architektura wnętrz Zielona Góra, projektowanie wnętrz Zielona Góra. Z naszych usług korzystają klienci głównie z terenów województwa lubuskiego z aglomeracji miejskiej miasta Zielona Góra. Działamy również jako studio projektowania wnętrz i mebli lubuskie. Jesteśmy w stanie przygotować dowolną fotorealistyczną wizualizację, która umożliwi Państwu zobaczenie naocznie swoich planów i wizji, która do tej pory była jedynie obrazem w myślach. Zajmujemy się również innymi odmianami urządzania wnętrz jak na przykład dekoracja okien w mieście Zielona Góra, i w miejscowościach przyległych. Oferujemy sprzedaż tapet i tkanin. Duże sukcesy a następnie realne wdrożenia realizatorskie dotyczą dekoracji wnętrz, które traktujemy i realizujemy z nadzwyczajną starannością. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Najcześciej poszukiwane: architektura wnętrz, projektowanie wnętrz, wyposażenie i dekoracje wnętrz, dekoracje wnętrz Zielona Góra