Ekskluzywne mieszkanie na sprzedaż przy ul. Tadeusza Zawadzkiego „Zośki” w Zielonej Górze

KONTAKT

tel. +48 601 863 503

NOWE MIESZKANIE

POWIERZCHNIA:

65,24m2

POKOJE:

3

PIĘTRO:

3

ROK BUDOWY:

2017

Kupujący zwolniony z podatku cywilnoprawnego (2%).

Opis mieszkania:

Piękne, nowoczesne trzypokojowe mieszkanie na trzecim piętrze zaprojektowane i urządzone przez architekta. Mieszkanie z osobną łazienką i toaletą oraz dużym balkonem, położone jest przy ulicy Zawadzkiego Zośki w Zielonej Górze. Mieszkanie urządzone jest w najwyższym standardzie oraz  wyposażone w najnowszej generacji klimatyzator.

Otwarta na salon kuchnia pod zabudowę została wykonana z płyty lakierowanej oraz wyposażona w fabrycznie nowy sprzęt AGD, z 24-ro miesięczną gwarancją.

W pełni umeblowany salon, sztukateria, oświetlenie LEDowe oraz wykonane na zamówienie zasłony nadają temu wnętrzu szyku i elegancji.

Łazienka wyposażona w wysokiej klasy armaturę i ceramikę oraz meble wykonane na zamówienie. Wszystko oprawione płytką firmy Vileroy&Boch oraz ceramiczną mozaiką. Ponadto łazienkę wyposażono w innowacyjny sprzęt audio (bluetooth), który ze zwykłej łazienki tworzy centrum bezprzewodowej rozrywki.

W eleganckiej sypialni znajduje się małżeńskie tapicerowane łóżko, szafa spełniająca funkcję garderoby oraz komoda z toaletką. Podłoga pokryta jest miękką i puszystą wykładziną w szarym kolorze.

Część korytarza zabudowana jest przestronnymi szafami wnękowymi z płyty lakierowanej. We wszystkich pomieszczeniach są firany oraz zasłony uszyte z wysokogatunkowych tkanin, a do oświetlenia zastosowano energooszczędne źródła led.

Salon i Kuchnia

Łazienka i Toaleta

Sypialnia i Drugi pokój

Wyślij Nam wiadomość