Ekskluzywne mieszkanie na sprzedaż przy ul. Obywatelskiej w Zielonej Górze

KONTAKT

tel. +48 601 863 503

NOWE MIESZKANIE

POWIERZCHNIA:

67m2

POKOJE:

3

PIĘTRO:

PARTER

ROK BUDOWY:

2016

Kupujący zwolniony z podatku cywilnoprawnego (2%).

Opis mieszkania:

Dom to nie tylko budynek, to przede wszystkim rodzina i poczucie bezpieczeństwa. Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 67m2, które spełni te kryteria. Piękne, nowoczesne trzypokojowe mieszkanie na parterze z osobną łazienką i toaletą, z dużym balkonem, położone jest przy ulicy Obywatelskiej w Zielonej Górze. Mieszkanie urządzone jest w najwyższym standardzie, wyposażone jest w najnowszej generacji system alarmowy oraz zestaw rolet zewnętrznych, sterowanych za pomocą smartfona oraz klimatyzator. Mieszkanie zostało zaprojektowane i urządzone przez architekta wnętrz.

Otwarta na salon kuchnia pod zabudowę została wykonana z płyty lakierowanej oraz wyposażona w fabrycznie nowy sprzęt AGD, z 24-ro miesięczną gwarancją.

Częściowo umeblowany salon, ekskluzywna tapeta, sztukateria oraz wykonane na zamówienie zasłony nadają temu wnętrzu szyku i elegancji.

Łazienka wyposażona w armaturę  firmy Hansgrohe oraz ceramikę łazienkową włoskiej firmy Artceram. Wszystko oprawione wysokiej jakości płytkami włoskiej firmy Saloni. Ponadto łazienkę wyposażono w innowacyjny sprzęt audio (bluetooth), który ze zwykłej łazienki tworzy centrum bezprzewodowej rozrywki.

Część korytarza zabudowana jest przestronnymi szafami wnękowymi z płyty lakierowanej.

W eleganckiej sypialni znajduje się małżeńskie, tapicerowane łóżko firmy Senpo oraz szafa spełniająca funkcję garderoby.  Podłoga pokryta jest miękką i puszystą wykładziną w jasnym, kremowym kolorze. We wszystkich pomieszczeniach są firany oraz zasłony uszyte z wysokogatunkowych tkanin a do oświetlenia zastosowano energooszczędne źródła led.

Salon i Kuchnia

Łazienka i Toaleta

Sypialnia i Drugi pokój

Wyślij Nam wiadomość